Heundae lovers

23. září 2014 v 11:20 | Choi Mari |  Korejské filmy a seriály
해운대 연인들 [he-un-de jon-in-dül], anglicky Haeundae lovers, je jihokorejský komediální a romantický seriál dehrávající se v Busanu.
Lee Tae Sung je prokurátor workoholik, co je do práce tak zažraný, že když po svatbě dostane jeho manželka Se Na zánět slepého střeva a musí odložiz líbánky, místo aby byl u ní, jede do Busanu, kde by měl být zločinec, kterého hledá.Kvůli jisté sérii omylů si myslí, že Go So Ra je milenkou již zmíněného zločince, konkrétně překupníka drog.
A tak jednoho dne stane před rybárnou, kterou Go So Ra a její rodina vlastní. Aby nikdo nezjistil, že je vlastně prokurátor a co tam dělá, nechá auto zaparkované hodně daleko a v něm všechny doklady. V rybárně se představí jako Nam Hae a nalže jim i nějaké naprosto neuvěřitelné zaměstnání, kterým se živí.
Rybárnu vlastně vlastní bývalý členoví gangu Bílý písek a Go Joon Sik, So Řin otec, byl jejím vůdcem. Ale po incidentu, při kterém se Joon Sik udeřil do hlavy a stal se z něj muž na mentální úrovni pětiletého dítěte, začali žít řádný život. So Ra a její tři strýcové se starají o Joon Sika a dny tráví na moři chytáním ryb.
Jednoho dne se do jejich sítí chytí i Nam Hae. Když se vzbudí, zjistí se, že trpí amnesií. A jelikož překupník drog, který mu způsobil zranění hlavy a hodil ho do oceánu zabil v jeho vlastním autě, nikdo ho ani nehledá. Všichni si myslí, že Lee Tae Sung zemřel. Tan mezitím žije jako Nam Hae a potom, co So Ru u oltáře opustí její ženich, který se jí dvořil, jen aby od její rodiny dostal peníze, přemluví Nam Hae, aby si So Ru vzal.
Už tak dost komplikovaná situace se zkomplikuje ještě víc, když do Busanu zavítá Se Na, která si myslí, že její manžel zemřel.

Tomuhle seriálu bych mohla vytknout celkem dost věcí. Třeba že So Ři strýc Dong Baek byl očividně mladší než ona. Jak tedy může být její strýc? Takových věcí tam bylo víc. I tak ale na večery, kdy nemáte co dělat, doporučuji. Docela jsem se u toho nasmála.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eva Eva | Web | 23. září 2014 v 12:59 | Reagovat

Sice jsem to neviděla, ale pokud to tam není vysvětlené v tom drama, tak by mohl být její strýc mladší než ona bez problému. Já jsem třeba taky "teta" klukovi, co je starší než já, a to jenom protože jeho táta si vzal moji ségru :D

2 Sayuri Sayuri | Web | 27. září 2014 v 12:15 | Reagovat

Túto doramu som videla už dávnejšie a bola celkom zaujímavá :) Taká vtipná a pohodová.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama