Kimi wa petto

28. dubna 2015 v 10:47 | Choi Mari |  Japonské filmy a seriály
きみはペット [kimi wa petto], anglicky You're my pet, je desetidílná romantický japonský seriál o mladíkovi, který se stane domácím mazlíčkem.
Sumire Iwaya je dokonalá: je chytrá, vysoký a dobře vykonává svou práci žurnalistky. Jen na chlapy nějak nemá štěstí. Její přítel se sní zrovna před několika dny rozešel a je unavená z toho, jak moc se snaží naplnit očekávání ostatních. Jednoho dne po cestě z práce nejde před domem, kde bydlí, velkou kartonovou krabici a v ní spícího zraněného mladíka. Jelikož jí velmi připomíná jejího již zemřelého psa Momo, odtáhne krabici domů, ošetří ho a uvařímu kaši. Když se druhý den vrátí z práce, doufá, že mladík už dávno odešel domů.
Jenže neodešel a moc se mu do toho ani nechce. Je schopen udělat skoro cokoliv, aby mohl zůstat. A tak souhlasí i s tím, že se stane domácím mazlíčkem bez jakýchkoliv lidských práv. Vychází spolu dobře a všechno to vypadá až idylicky, než k Sumire do kanceláře nastoupí její dávná láska a dají se dohromady. Ono by se asi komukoliv špatně vysvětlovalo, jaký je vztah mezi ním a jeho lidským mazlíčkem.

Matsumoto Jun jako Momo byl naprosto kouzelný. Překvapily mě ty jeho taneční výstupy tam. Rozhodně je tohle seriál, kde se člověk pořádně zasměje. Můžu jedině doporučit.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama