Flower boy ramyun shop

13. října 2015 v 10:32 | Choi Mari |  Korejské filmy a seriály
꽃미남 라면 가게 [kkot-mi-nam ram-jon ka-ke], anglicky Flower boy ramyun shop, je šestnácti dílný romantický seriál nejen o nudlých.
Když Yang Eun Bi zjistí, že její přítel, zatím co byl v armádě, tak nějak sám sebe za jejího přítele přestal považovat a našel si někoho jiné, naštve se. V té době potká mladíka, narozeného v roce kohout - což znamená o šest let starší nebo mladší. Eun Bi by se ráda jednoho dne stala učitelkou a chce, aby všechno šlo perfektně, zatímco bude pomocným vyučujícím na Chasungské střední. Ráno se dobře obleče, dá si bagel v kavárně a zamíří ke škole.
Její spolubydlící Dong Joo jí řekla, že až uvidí někoho, kdo se jí bude zamlouvat, má a ním prostě přijít a říct mu, jestli by nešel na rande. Eun Bi spatří opět onoho mladíka narozeného v roce kohouta a nemyslí si, že by byl mladší než ona. Svůj omyl zjistí až ve chvíli, kdy ho pozve na schůzku. On jí odpoví, že se asi někde stala chyba a nasadí si sako své školní uniformy. Pro Eun Bi to byl vážně šok, když zjistila, že je studentem školy, kde bude učit a že je dokonce i ve třídě, kterou bude učit. A nejen to. Cha Chi Soo je jediným synem ředitele Chasung - jedné z největších firem v celé Koreji. A taky vlastníkem školy. Takže ať chce nebo ne, bude k němu muset být milá, i přes svou velmi výbušnou povahu.

Tenhle seriál není špatný, ale něco tomu chybí. Rozhodně se ale člověk nenudí a taky se občas pěkně zasměje (třeba u té známé scény s Pororo). Rozhodně někdy chci zkusit uvařit ramyon doma. Takový ten jako v tomhle seriálu (budu muset poněkud experimentovat, ale snad to nějak přežiju). Moje nejoblíbenější postavy byly Ba Wool a Hyon Woo. Ti dva spolu nemají chybu a hlavně ze začátku je to vážně k popukání.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama