Triangle

6. října 2015 v 10:39 | Choi Mari |  Korejské filmy a seriály
트라이앵글 [tü-ra-i-eng-gül], anglicky Triangle, je jihokorejský 25 dílný seriál o gangstrech a špinavých tricích některých businessmanů.
Žili byli tři bratři a jejich otec horník. Jejich matka utekla a tak žili jen s otcem, dokud nepřišel onen osudný den, kdy jejich otec zemřel při sesuvu v dolech. Bratři tedy byli poslaáni do sirotčince, odkud nejstarší z nich utekl. Poté, co ten nejmladší byl adoptován, ten prostřední se taky někam ztratil. A to je asi vše k flashbecku.
Celý příběh vlastně začíná až o něco později, kdy detektiv Jang Dong Soo vyšetřuje zločin v jeho rodném městě Sabuk. Čirou náhodou tam narazí na ztroskotance a "gangstera" Heo Young Dal, který se stane jeho špehem a který je ve městečku notoricky známý, i když nikdo nic neví o jeho minulosti a ani on sám. Jang Dong Soo to nedá a zamotá se hlouběji do světa zločinu a světa kasína, které mimo jiné řídí pan Yoon, o kterém si je Jakng Dong Soo naprosto jistý, že může za smrt jeho otce.


Nebudu zapírat, začala jsem to sledovat kvůli Jaejoongovi. On je moje velká láska a moc se mi líbil v Haevens postman a tak jsem si to prostě musela pustit, i když tyhle věci o gangsterech moc nemusím. (Ale zase Jaejoonga běžícího přes město jen v červeném spodním prádle bych asi jinde neviděla.) I když místy jsem nad tím kroutila hlavou (kolik zločinců asi tak bojuje s ostatníma holíma rukama?), ale i tak se mi seriál docela dost líbil. Řekla bych, že s tenhle seriál měl zatím nejlée udělaný konec, jaký jsem u korejského seriálu zatím viděla. A hezkým plusem byla hudba, zejména ta Jaejoongova píseň.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama