If you are the one

23. prosince 2015 v 15:21 | Choi Mari |  Čínské filmy a seriály
非诚勿扰, anglicky If you are the one, je čínský film o muži, který hledal ženu, která by mu rozuměla, s rozpočtem přes 7 milionů dolarů.
Qin Fen si toho hodně prožil. Nedávno se vrátil z Ameriky, kde studoval a posléze i pracoval, aby jeho matka nebyla po smrti jeho otce sama. Jednoho dne napíše sedíc v kavárně inzerát. Rád by našel onu drahou polovičku, se kterou by mohl prožít zbytek života. Jako první mu jeho inzerát odpoví muž, se kterým se kdysi dávno poznal akterý se do něj zamiloval. Následuje dívka prodávající místa na hřbitově a pak praktická, i když krásná, Xiaoxiao, která je nešťastně zamilovaná do ženatého muže, pak také mladá dáma, která nesnese sex víckrát jak jednou za rok a pár dalších zklamání. Po všech těhle trablech se ještě jednou potká s Xiaoxiao. Xiaoxiao pracuje jako letuška a shodou náhod se na tom samém letu potká také se svým milým a jeho manžekou. Ta ale nevypadá, že by něco tušila. Qin Fen cití, že mu Xiaoxiao není úplně lhostejná, ale není si jist, zda on pro ní není jen přítel.

Upřímnost nade vše, že? Tenhle film je poněkud zdlouhavý (skoro dvě hodiny a skoro o ničem). Je to poněkud zajímavé, ale podobné filmy jsem už viděla asi tři, zřejmě jsou tyhle filmy v Číně oblíbené. Z postav si mě asi nejvíce nakonec získala Xiaoxiao, i když mi ze začátku přišla protivná a namyšlená.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama