Reply 1997

30. prosince 2015 v 14:21 | Choi Mari |  Korejské filmy a seriály
응답하라 1997 [üng-dab-ha-ra il-čon-gu-bek-gu-šip-čil], anglicky Reply 1997 nebo Answer me 1997, je jihokorejský seriál popisující období devádesátých let.
Hlavní hrdinka je Sung Si Won. Žije se svými rodiči v Busanu, je velkým fanouškem H.O.T, dokonce tak velkým, že jí mnozí znají pod jménem Tonyho manželka a její nejlepšíkamarád je Yoon Jae. S Yoon Jae a jeho bratrem Tae Woong se znají od dětství, jejich rodiče bývali dobří prátelé. Jenže když byl ještě Yoon Jae malý, jeho rodiče zemřeli. Naštěstí má ještě Si Woniny rodiče, se kterými tráví celkem dost času a svého staršího bratra, který pracuje v jeho škole jako učitel. Dalším ze Si Woniných přátel je Joon Hee, který má osm sester a jedno velké tajemství. Neřekl to nikomu jinému než Si Won. Zamiloval se do Yoon Jaeho. Pak je tu Yoo Jung, která měla nejprve ráda H.O.T, ale ne nadlouho, protože idoly střídá jak ponožky. Sung Jae si chce najít holku, ale nedaří se mu. A pak do školy přestoupí Hak Chan ze Seoulu.
Seriál sleduje nejen jejich první lásky, ale i jaké to bylo být fanouškem v té době a čeho všeho byly schopní a další důležité události.

Tenhle seriál se mi líbil, i když od určité chvíle bylojasné, kdo s kým skončí. (Já ale fandila chudákovi Joon Heemu, protoše chvílemi vypadal chudák tak smutně a osamělě...a protože Hoya je prostě sympaťák, ale In Guk taky.) Některé scény z fanouškovského prostředí byly vážně vtipné a i když to vypadalo celkem přehnaně, nedivila bych se kdyby to byla pravda (u korejských fanoušků jeden nikdy neví). Docela mě rozsekala scéna, kde Si Won nachytala její rodiče v autě, to jsem nečekala. Celkové se mi tenhle seriál líbil.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama