Surplus princess

19. ledna 2016 v 13:28 | Choi Mari |  Korejské filmy a seriály
잉여공주 [ing-jo-kong-džu] , anglicky Surplus princess, je jihokorejský fantastický seriál o mořské panně a jejích nesnázích ve světě lidí.
Aileen je mořská panna žijící v řece Han. Aileen miluje nade vše dvě věci - svůj mobil a internet v něm a známého šěfkuchaře Kwon Shi Kyung. Jednoho dne, když má Shi Kyung natáčení pořadu o vaření u řeky, spadne do vody a Aileen jej zachrání. Shi Kyung při této nehodí upustí svůj mobilní telefon, který Aileen vyloví. Shi Kyung tuší, že jej zachnil někdo jiný než jeho asistentka Jin Ah, která jej z vody vytáhla (Aileen pomohla). Zkouší tedy psát na svůj mobil zprávy. Mimo jiné také pošle pozvánku na párty, kde by rád svou zachránkyni potkal.
Aileen se stane tedy člověkem, protože na tu párty chce. Jenže to nejde tak úplně jak plánovala a tak se vrátí k An Ma Nyeo, aby z ní udělal znovu mořskou pannu. Ten jí vynadá, že ho měla nejprve nechat všechno vysvětlit a nebo si alespoň přečíst varování na lahvičce od lektvaru. Zpátky už se v mořskou pannu změnit nemůže. Buď najde pravou lásku do sta dní nebo se rozplyne. A je tu ještě jedna drobnost, kdykoliv se její nohy namočí, je z nich zase ploutev.

Hlavní pár jsem celou dobu měla pocit, že už jsem někde viděla (ale asi ne, jen někoho podobného). Začátek byl naprosto parádní. Konec naprostá katastrofa. Oni prý původně plánovali čtrnáct dílů a pak to sestříhli na deset. Hodně se to na tom odrazilo. Nejlepší tam prostě byla Kim Seul Gi a Ahn Kil Kang, jejich postavy se mi líbily nejvíc. Spíše bych doporučila než nedoporučila, ale připravte se na konci na velké zklamání.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama