Trocha zklamání

26. března 2016 v 14:42 | Choi Mari |  Cesta ke snům
Při posledním deníčkoidním článku jsem se zmiňovala o hlídání dětí a jednorázové brigádě v Globusu. Děti jsem nakonec hlídala jenom týden. S Globusem to bylo jiné. Nakonec se mi ozvali z agentury, že prý kdybych chtěla, tak bych tam mohla docházet dlouhodobě. To se mi nejprve nechtěla a čekala jsem ještě, jak mi dopadně pohovor v PetCenter, jenže paní na pracáku mi dala doporučenku do jedné továrny a pokud nevíte, jak je to s doporučenkami, tak je to tak, že tam musíte jít a když vás přijmou, tak tam musíte nastoupit. Jinak vás vyřadí z pracáku a sociální a zdravotní si plaťte jak chcete. Takže teď nějakou dobu budu pracovat v Globusu u domácích potřeb. Ozvali se sice tento týden z PetCenter, že mě tedy vzali, ale odmítla jsem to. V Globusu je to totiž o domluvě a když jim řeknu, že příští týden přijdu jen od pondělí do středy, je to v pořádku. Což znamená, že to s tím modelingem ještě nemusím vzdávat, jelikož mám brigádu a můžu si chodit na konkurzy a castingy.
Proto, abych mohla podepsat smlouvu na dlouhodobou spolupráci jsem musela donést výpis z trestního rejstříku. Tak jsem se vydala na hlavní poštu. Předělali to tam a tak jsem nemohla najít okénko, u kterého je vydávají. Ale díky tomu jsem tam potkala spolužačku K.B., která tam prý už dva roky pracuje. Ptala jsem se jí, jestlije v kontaktu s někým ze třídy a prý je v kontaktu jenoms Š.B. a jinak s nikým. Pořád lepší než já.

Měla jsem skype pohovor s paní z BabsAupairAgency. Byla milá a řekla mi, abych jí pro zatím poslala tři věci. To jsem jí poslala. Už je to nejméně dva týdny a ještě pořád se neozvala zpátky, jestli to bylo v pořádku nebo jestli jí to vůbec došlo. Nic. Tak jsem začala hledat rodinu i na vlastní pěst, zaměřuji se především na Londýn. Uvidíme, jak to dopadne.

Tento měsíc jsem se zůčastnila jednoho jediného castingu. Jelikož to bylo tady v Plzni, předpokládala jsem, že tam nebude vůbec nikdo nebo naopak tolik lidí, že mě to překvapí. Jednalo se o Miss Becher' Club. Nikdy jsem neměla souteže krásy moc v oblibě, ale řekla jsem si, že by mě to mohlo dostat krůček blíže k mému cíli a tak jsemse tam nakonec dostavila. Já a ještě osmnáct dalších holek. Z nás devatenácti vybrali deset finalistek a hádejte jestli jsem mezi nimi? Nejsem. Byla jsem totiž obviněna z toho, že se podceňuji. Jedna paní z poroty se mě zeptala, jestli bych chtěla být modelkou a já úpřímně řekla, že by to bylo fajn, ale vzhledem kmému věku, výšce a ne zrovna modelkovský křivkám a obličeji nemám zrovna vysoké šance, že někdy uspěji. Snažila jsem se být realistická a prý se podceňuji.

(Jedna fotka z loňského léta.)

Když už jsme u těch soutěží krásy, přihlásila jsem se ještě do jedné na internetu. Prý, že hlavní slovo má porota, ale tak určitě neuškodí si sehnat nějaký ten like. Tak pokud byste byly tak hodní, tak tady je odkaz. Výherkyně této soutěže dostane možnost nafotit katalog pro nějakou německou značku nebo tak něco.

To bylo z předcozího měsíce asi všechno. Užijte si svátky a snad budete mít ve svém životě větší štěstí, než jsemzatím měla já.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 26. března 2016 v 15:34 | Reagovat

Určitě to nevzdávej, i když... schválně jsem si pořádně pročetla ten tvůj seznam cílů a snů a musím říct, že je to opravdu něco, velice rozmanité, máš opravdu někdy vysoké cíle a spousty fantazie. Jen bych se při jejich plnění zamyslela jak jich dosáhnout.
Opravdu, zkus se nad tím zamyslet. Pořádně si rozebrat ten seznam, ke každé položce promyslet, co je potřeba k její splnění mít nebo kde být apod., pak se zamyslet nad body jako např. 29 a 34 a přiznat si jestli by je nebylo dobré úplně vyřadit nebo nahradit jinými cíli. Protože cíl "ab mě lidi brali jaká jsem" je dost upřímně nereálný, vždycky se najde někdo, kdo tě nebude tolerovat- jedině pak nějak tento cíl upravit. S tím zpíváním (bod 34) je to složité, zpěv se dá vypilovat, ne naučit pokud to v tobě není. I lidé s hudebním sluchem nemusí od přírody umět zpívat.
Tím tě samozřejmě neodrazuju od tvých cílů ani ti to nechci nějak zošklivit, rozhodně, podle nálady svůj seznam aktualizuj, doplňuj atd. Jenom, někdy to tak vyznívá z tvých článků, býváš hodně smutná z podmínek ze kterých vycházíš a já si myslím, že některé maličkosti z tvého seznamu by ti určitě zlepšily náladu, například, stačilo by si zajít na matriku a tam začít pátrat po svých kořenech (viz bod 46) anebo si sednout a napsat písničku (viz bod 90), zrovna když budeš mít nějakou tvořivou náladu :-)
Promiň, že jsem se tu rozepsala spíš o tomhle než o tvém článku, jen mě to trklo, když jsi psala o těch snech...

2 Choi Mari Choi Mari | Web | 26. března 2016 v 18:11 | Reagovat

[1]: Já jsem si před nějakou dobou napsala seznam těch, co jsou celkem snadno splnitelné a soustředila se hlavně na ně. Ale určitě se na to někdy chci mrknout a dát to nějak do kupy (přeci jen jsem to sepsala asi před třemi nebo čtyřmi lety nebo možná i dřív a hodně se od té doby změnilo). Jo a bod 29 byl myšlen především o lidech z mého okolí. Samozřejmě, že nikdo nemůže být akceptován naprosto všemi, to prostě není možné :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama