Oh my ghost

16. dubna 2016 v 12:09 | Choi Mari |  Korejské filmy a seriály
오 나의 귀신님 [o na-e kwi-šin-nim], anglicky Oh my ghost, je korejský seriál o jednom kuchaři, vnučce šamanky a jednom duchovi, co si nepamatuje,jak vlastně zemřel.

Na Bong Sun už od narození vidí duchy a proto byla vždy považována za tu divnou aneměla nikdy příliš přátel. Ráda ale vařila a taky si velmi zalíbila šéfkuchaře Kang Sun Woo. Dokonce to dotáhne takdaleko, že začne pracovat v jeho restauraci. Sun Woo ale nevypadá, že by měl Bong Sun příliš v lásce, spíš naopak. Nemá jí rád. Příliš mu připomíná, jaký byl jako dítě a jak toho všichni neustále využívali. Zakřiknutá a stydlivá Bong Sun se náhodou zaplete do menší nehody v restauraci a je šéfem seřvaná a rozhodne se z restaurace odejít. Jenže jak čeká na autobus, stane se něco, co by nikdy nečekala. Její tělo posedne duch dívky, která si nepamatuje svou smrt a má za to, že nemůže do nebe, protože zemřela jako panna. A tak chodí po okolí, posedává pěkná děvčata a snaží se někoho sbalit a vyspat se s ním. A tohoto ducha si milý šéfkuchař přivede zpět do restaurace v těle tiché Na Bong Sun, přesném opaku povahy ducha.

Mě se tenhle seriál moc líbil. Dopadlo to tak, jak jsem čekala a kdo jí zabil jsem věděla už asi od třetího dílu, i přes to tam ale byly nečekané zvraty. Navíc ducha hrálaKim Seul Gi a ta je naproto úžasná. A byla tam i Park Bo Young, která zahrála velmi dobře jak Na Bong Sun, tak i posedlou Na Bong Sun. Bylo to vtipné, zábavné a i zápletka byla hezká.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama