Secretly, Greatly

10. května 2016 v 11:31 | Choi Mari |  Korejské filmy a seriály
은밀하게 위대하게 [ün-mil-ha-ke wi-de-ha-ke], anglicky Secretly, Greatly, je jihokorejský film o třech severokorejských špiónech na misi v Jižní Koreji.
Dong-gu je prostoduchý pomocník v malém obchůdku, který neustále nosí zelenou teplákovou soupravu. To si alespoň myslícelé sousedství. Ve skutečnosti se jmenuje Won Ryu-hwan a je severokorejský špión z tajné jednotky 5446, o které má ponětí jen pár lidí. O jeho pravé identitě ví jen pošťák - vlastně jeho kolega Seo Sang-goo. Ten je po dvanácti letech poslán domů a na jeho místo nastoupí Lee Hae-rang. Všechno je nějakou dobu zase jako předtím, ovšem jen do té doby než je do Ryu-hwanova okrsku znenadání přidělen mladý Lee Hae Jin a všem agentům momentálně operujícím v znepřátelené zemi je nařízena sebevražda. Ryu-hwal začíná tušit, že něco není tak, jak by asi mělo být.


Kdysi jsem viděla MV k OST, které bylo k tomuhle filmu a řekla jsem si, že to musím vidět, protože to vypadá moc zajímavě. Navíc má jednu zhlavních rolí Kim Soo Hyun. Film je to velmi zajímavý a místy i vtipný. Tenhle film určitě doporučuji.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama